KNIHY

Nechali jsme přeložit a vytisknout knihu v níž Arne Skagen popisuje, jak je možné přirozeným způsobem zažívat Boží vedení v každodenním životě. Kniha je plná praktických příkladů ze života autora.

Skoro polovinu života strávila Corrie ten Boom cestováním po celé zeměkouli, spala v tisíci různých postelí, všechny své věci měla jen po kufrech, a to všechno proto, aby naplnila své poslání: říci lidem po celém světě, že Ježíš Kristus je živý. Svými zkušenostmi z koncentračního tábora, kde zahynuli všichni ostatní členové její rodiny, byla...

Knihy na aktuální témata někdy i zpracované jako podklady pro společné studium s pracovními sešity. Vše najdete ke stažení ZDE u některých titulů i mp3 nebo i videi.

Autor knihy Více než tesař neobyčejně poutavou formou shrnuje Ježíšův život a praktickým, srozumitelným způsobem předkládá historické důkazy, které objektivně dokládají jeho život, skutky a poslání. Tato přehledná publikace jasně ukazuje, že Ježíš byl víc, než jen tesař.

Životní příběh tří generací Shakarianů na pozadí genocidy v Arménii, velkého stěhování národů do Ameriky a začátku od bídy až po největší mlékařskou firmu na světě. Mezi tím vším se silně vine poznávání a utváření vztahu k Bohu.